Przejdź do treści
Portada » Co to jest profil pełnej inteligencji?

Co to jest profil pełnej inteligencji?

Kiedy przystąpisz do testu IQ, otrzymasz wynik ogólny za darmo. Ten wynik daje ci duży obraz.

Jeśli jednak chcesz uzyskać szczegółowy raport – szczegóły – możesz być zainteresowany swoim kompletnym profilem inteligencji, trzynastoczęściową analizą wydajności o szerokim spektrum, która jest dostępna za 14,95 USD. Dzięki profilowi Complete Intelligence otrzymasz wykres i kompletne pisemne wyjaśnienia dotyczące twoich wyników w każdym z 13 indywidualnych obszarów inteligencji testu.

Ten pełny raport jest dostępny dla każdego, kto przystąpi do testu IQ.

Nasz test mierzy 13 zdolności umysłowych i obliczane są oddzielne wyniki dla każdego z nich. Umiejętności te to:

WizualnySłownictwaPrzestrzenny
ArytmetykaLogicznyWiedza ogólna
OrtografiaWykorzystanie roteIntuicja
Pamięć krótkotrwałaGeometrycznyAlgebraiczny
Szybkość obliczeniowa

Te oddzielne wyniki są analizowane statystycznie, a na ich podstawie obliczany jest iloraz inteligencji dla każdej kategorii.

Skorzystasz z dogłębnej znajomości różnych wyników swoich specyficznych zdolności umysłowych. Te umiejętności, w których osiągasz znacznie wyższe wyniki niż twoje ogólne IQ, mogą wskazywać, że masz specjalne talenty. Te talenty mogą wskazywać kierunki kariery.

Również umiejętności, w których osiągasz wyniki niższe niż ogólne IQ, mogą wskazywać na aspekty przetwarzania umysłowego, które należy wziąć pod uwagę, jeśli pewne wyzwania mają być skutecznie rozwiązane. Na przykład osoba ze słabym ilorazem ortograficznym może odkryć, że jest w stanie to zrekompensować poprzez naukę i praktykę.